t f l R y v b s r
^

Foto stužková 2013

Ako aj minulé roky, aj tento rok máte možnosť prenajať si ma na nafotenie stužkovej slávnosti. Pár ukážkových fotografií z minulých ročníkov stužkových si môžte pozrieť na tomto linku: Photo gallery – Stužková, prípadne na Flickr profile.

Cena za nafotenie – 160 Eur. V cene je nafotenie stužkovej slávnosti (od nástupu, až po voľnú zábavu) + individuálne fotenie so spolužiakmi, priatelmi a rodinou.

Spoločnú fotografiu celej triedy dostanete hneď na druhý deň e-mailom, ostatné fotografie, ktorých je cca 500 – 800, dostanete zhruba za týždeň od stužkovej slávnosti mailom v podobe linku na stiahnutie fotografií + DVD pre triedneho profesora. Po dohode je možné vyhotoviť aj viac kópií DVD v prípade, že Vám tento spôsob vyhovuje viac.

Doprava do LM, RK, LH, CA zdarma, doprava do iných miest za symbolický poplatok v závislosti od vzdialenosti.

V prípade poreby za Vás dohodnem aj kameramana a DJa spolu s fotografom spolu za akciovú cenu 850 EUR. Viac info o Full servis ponuke nájdete na tomto linku

Nenechávajte si to na poslednú chvíľu a zabookujte si váš termín. Termín je 100% zarezervovaný po zaplatení zálohy, ktorá je 50% z ceny. Druhú polovicu doplatíte v deň konania stužkovej slávnosti.

Pre ďalšie otázky ma neváhajte kontaktovať (www.jurajlovas.com)
Stuzkove plagat 2013 ver2

Share

Reply